VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Široká kolekce materiálů ve spojení s dokonalou technikou nabízí všestranné aplikace v interiéru. Vertikální žaluzie zcela nahrazují tradiční záclony a horizontální meziskelní žaluzie. Zároveň mohou sloužit k rozmanitému členění interiéru, a to i ve stístěných prostorech. Jsou také ideálním řešením pro zastínění větších ploch. Pomocí jediného mechanismu lze ovládat i takové plochy, na jejichž zastínění by bylo třeba několik horizontálních žaluzií nebo rolet.

Vzorníky vertikálních žaluzií

Vzorníky PVC i látkových žaluzií Vám zapůjčíme při zaměření žaluzií.

Atypické vertikální žaluzie

Šikmé žaluzie

Tento typ žaluzie se používá u šikmých oken v podkroví, k prodyšnému uzavření prostoru pod schodištěm apod. Šikmá žaluzie nemá garnýž umístěnou vodorovně a je tvořena lamelami o různých délkách.

Žaluzie s látkovými lamelami se šířkou 89 mm

Pokud z nějakého důvodu potřebujete, nebo se vám prostě víc líbí, můžete si u nás objednat i žaluzie s látkovými lamelami se šířkou 89 mm. Tato šířka lamel se využívá hlavně v případech, kdy je okno příliš úzké a nevypadalo by dobře, když by celý otvor krylo jen několik málo lamel běžné šířky.

Žaluzie s více barvami lamel

Pro svou žaluzii můžete vybrat jakoukoliv kombinaci různých barev lamel. Zkombinujte dva či více odstínů lamel a vytvořte si originální interiérový doplněk přesně podle svých představ. Různé barvy lamel se mohou v žaluzii střídat pravidelně (např. pruhy nebo duhový efekt), ale lze je rozmístit jakkoli podle vašeho přání.

Obloukové žaluzie

V moderní architektuře se často objevují okna do oblouku, nebo různé obloukové výklenky, které je nutné také stínit. Tím vzniká potřeba jak vertikálně tak horizontálně zaoblené garnýže. V obou případech nabízíme vertikální žaluzie s garnýží zaoblenou na míru.

Žaluzie ovládané motorkem

Ke každé žaluzii jsme schopni dodat i ovládání na elektrický motorek, který se připevňuje na garnýž.
Jejich výhodou je samozřejmě komfort, ale i zamezení zbytečného špinění, nebo nestejnoměrně namáhaného ručního ovládání. Princip je založený na malém motorku s tichým a plynulým chodem. Motorek může být napájen ze sítě nebo bateriemi.

 
©1995-2022 Milan Řehák - SANREMI developed by o-design