PLASTOVÉ DVEŘE

Plastové dveře OPTIMAL

Pětikomorový systém OPTIMAL plochý se stavební hloubkou 70 mm se doporučuje především do novostaveb. Má zvýšenou bezpečnost proti vloupání a vyšší statiku. Pět komor zajišťuje ještě vyšší tepelně izolační vlastnosti.

Volitelné parametry plastových dveří optimal

typy dveří
kliky
zasklení dveří
dekory rámu

Plastové dveře PREMIUM

Povrchové desky jsou vyrobeny z HPL materiálu s výbornými mechanickými vlastnostmi. Plocha dveřní výplně je osazena montovanými rámečky a vchodové dveře tak svým vzhledem reálně imitují klasické dřevěné vstupní dveře.

Plastové dveře ELEGANCE

Vchodové dveře s výplněmi modelů série Elegance jsou vhodné především do modernějších novostaveb a rekonstruovaných domů. Hliníkové rámečky vhodně doplňují provedení vstupních dveří v dekoru dřeva a jejich speciální povrchová úprava nevyžaduje dlouhodobě zvláštní údržbu.

Plastové dveře VIZUAL

Tato řada dveřních výplní HPL odpovídá vysokým požadavkům na kvalitu vstupních dveří i přes relativně nízkou pořizovací cenu. Široký výběr povrchových imitací dekoru dřeva a vitrážových prosklení dává dostatečný prostor Vašemu výběru. Tyto modely jsou s oblibou využívány pro rekonstrukce starších objektů s původně dřevěnými vchodovými dveřmi v podobných jednoduchých vzhledech.

Plastové dveře TECHNIC

Dveřní výplně této základní řady jsou vyrobeny s povrchovými plastovými deskami z materiálu ABS. Jejich výhodou je snadná údržba a široké možnosti použití s příznivou pořizovací cenou. Vchodové dveře s plastovými výplněmi doporučujeme především pro bílé provedení, při volbě povrchové úpravy v dekoru dřeva se u svého prodejce informujte o uživatelských možnostech těchto výplní.

Plastové dveře CLASSIC

Plastové dveřní výplně Classic jsou historicky nejprodávanějšími modely. Oblibu si získaly především klasickými oblými tvary ve spojení s nižší pořizovací cenou, snadnou údržbou , odpovídající nabídkou vitrážových prosklení a mnoha variantami četnosti skel. Vchodové dveře s plastovými výplněmi doporučujeme především pro bílé provedení, při volbě povrchové úpravy v dekoru dřeva se u svého prodejce informujte o uživatelských možnostech těchto výplní.

 
©1995-2022 Milan Řehák - SANREMI developed by o-design