LÁTKOVÉ ROLETY

Rolety s řetízkem

Látkové rolety s řetízkem jsou klasickou formou zastínění a ochrany soukromí. Vyznačují se jednoduchým ovládáním pomocí řetízku, snadnou údržbou, lehkou montáží a dlouhou životností.
Rolety z naší nabídky jsou nejen funkčním, ale také dekorativním prvkem interiéru. Velký výběr materiálů a potisků.

Pružinové rolety

Látkové pružinové rolety jsou klasickou formou zastínění a ochrany soukromí. Vyznačují se jednoduchým ovládáním, snadnou údržbou, lehkou montáží a dlouhou životností. Rolety se ovládájí tahem za látku rolety, která setrvává v určených polohách. Opětovným tahem se roleta svine.

Rolety z naší nabídky jsou nejen funkčním, ale také dekorativním prvkem interiéru. Vybrat je možnoz cca. 100 druhů látek jednobarevných a s potiskem.

Rolety v kazetě

Kazetový systém je vhodný zejména pro náročné interiéry a pro prostory kde je nutné dokonalé zastínění.

Kazeta navíc chrání roletu před znečištěním a prachem čímž také zvyšuje její životnost. Nejčastěji se používá zatemňující látka. Barva a metriál látky je možné nakombinovat. Kazetu nabízíme ve velikosti 93 se zaobleným designem..

Elektro ovládání

Pro zákazníky kteří vyžadují komfortnější ovládání, dodáváme rolety s motorovým pohonem. Ovládání je pomocí elektronických spínačů nebo s dálkovým ovládáním. Ovládání může být 1 - 10ti kanálové, a do systému lze zařadit různé prostředky automatizace ( hodiny, čidla atd..) Pro ovládání většího počtu rolet lze navrhnout skupinová řízení včetně automatizace.

Střešní rolety

Tato roleta svým vzhledem i širokým výběrem barev a vzorů látek uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Předností výrobku je jeho přijatelná cena a možnost montáže na jakýkoliv typ střešního okna. Roletu lze také použít pro interiérové zastínění zimních zahrad.

Vytahování látky rolety se děje uchopením a tažením spodního profilu. Pro okna umístěná vysoko lze využít adaptéru.

Rolety s vedením

Rolety s vedením nají oproti běžným roletám tu výhodu, že jejich volný konec je zachycen a tím nedochází k jeho pohybu např. vlivem větru nebo průvanu.

Mohou být vedeny ve vodicích lištách, nebo se strunovým vedením. Materiál a barva rolety se dají nakombinovat dle vzorníků. Rolety vyrábíme na míru prakticky v libovolném rozměru.

 
©1995-2022 Milan Řehák - SANREMI developed by o-design